SMD26PL-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMD26PL-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMD26PL-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL
listoch: SMD26PL-TP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMD26PL-TP
Číslo dielu SMD26PL-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 526923 pcs Dátový hárok SMD26PL-TP.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 700mV @ 2A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Balík dodávateľov zariadení SOD-123FL rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro SOD-123F Ostatné mená SMD26PL-TPMSCT
Prevádzková teplota - prepojenie -65°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 60V 2A Surface Mount SOD-123FL Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 60V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 2A Kapacita @ Vr, F 210pF @ 4V, 1MHz
Číslo základnej časti SMD26
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMD260F-2
SMD260F-2
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: PTC RESET FUSE 6V 2.6A 2SMD