SMD210PL-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SMD210PL-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMD210PL-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123FL
listoch: SMD210PL-TP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMD210PL-TP
Číslo dielu SMD210PL-TP Výrobca Micro Commercial Co
popis DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123FL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 856369 pcs Dátový hárok SMD210PL-TP.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 2A
Napätie - porucha SOD-123FL séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F 210pF @ 4V, 1MHz polarizácia SOD-123F
Ostatné mená SMD210PL-TPMSTR Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SMD210PL-TP Rozšírený popis Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SOD-123FL
Konfigurácia diódy 500µA @ 100V popis DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123FL
Prúd - reverzné únik @ Vr 850mV @ 2A Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 100V
Kapacita @ Vr, F -65°C ~ 150°C