SLD36A-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SLD36A-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SLD36A-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu TVS DIODE 36VWM 58.1VC
listoch: SLD36A-TP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie SLD36A-TP
Číslo dielu SLD36A-TP Výrobca Micro Commercial Co
popis TVS DIODE 36VWM 58.1VC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54695 pcs Dátový hárok SLD36A-TP.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 40V
Napätie - porucha (Min) 36V Napätie - porucha R-6
typ Zener séria -
Stav RoHS Digi-Reel® Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia Automotive
Ochrana elektrického vedenia 6000W (6kW) Napájanie - špičkový impulz 103A
polarizácia R6, Axial Ostatné mená SLD36A-TPMSDKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SLD36A-TP popis TVS DIODE 36VWM 58.1VC
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 58.1V Kapacita @ Frekvencia -