R3000F-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
R3000F-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R3000F-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE GEN PURP 3KV 200MA DO15
listoch: R3000F-TP.pdf
  • správa
Špecifikácie R3000F-TP
Číslo dielu R3000F-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis DIODE GEN PURP 3KV 200MA DO15 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5622 pcs Dátový hárok R3000F-TP.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 5V @ 40V Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 3000V
Balík dodávateľov zariadení DO-15 rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 500ns
Balík / puzdro DO-204AC, DO-15, Axial Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Detailný popis Diode Standard 3000V 200mA Through Hole DO-15 Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 200mA
Kapacita @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz