R2500F-AP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
R2500F-AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R2500F-AP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE GEN PURP 2.5KV 200MA DO15
listoch: R2500F-AP.pdf
  • správa
Špecifikácie R2500F-AP
Číslo dielu R2500F-AP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis DIODE GEN PURP 2.5KV 200MA DO15 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5429 pcs Dátový hárok R2500F-AP.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 4V @ 40V Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 2500V
Balík dodávateľov zariadení DO-15 rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 500ns
Balík / puzdro DO-204AC, DO-15, Axial Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Detailný popis Diode Standard 2500V 200mA Through Hole DO-15 Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 200mA
Kapacita @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz