MMBTH10-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMBTH10-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu TRANS RF NPN 650MHZ 25V SOT23
listoch: MMBTH10-TP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MMBTH10-TP
Číslo dielu MMBTH10-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis TRANS RF NPN 650MHZ 25V SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1234454 pcs Dátový hárok MMBTH10-TP.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 25V Typ tranzistorov NPN
Balík dodávateľov zariadení SOT-23 séria -
Výkon - Max 225mW obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ostatné mená MMBTH10-TPMSCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Obrázok o šumu (dB Typ @ f) -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
zisk - Frekvencia - Prechod 650MHz
Detailný popis RF Transistor NPN 25V 50mA 650MHz 225mW Surface Mount SOT-23 Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 4mA, 10V
Prúd - zberač (Ic) (Max) 50mA Číslo základnej časti MMBTH10
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMBTH10M3T5G
MMBTH10M3T5G
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
popis: TRANS NPN VHF/UHF 25V SOT-723