DL4151-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
DL4151-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DL4151-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE GP 75V 150MA MINI MELF
listoch: DL4151-TP.pdf
  • správa
Špecifikácie DL4151-TP
Číslo dielu DL4151-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis DIODE GP 75V 150MA MINI MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5375 pcs Dátový hárok DL4151-TP.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 50mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 75V
Balík dodávateľov zariadení Mini MELF rýchlosť Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 2ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Ostatné mená DL4151TP
DL4151TPMSTR
Prevádzková teplota - prepojenie 175°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Detailný popis Diode Standard 75V 150mA Surface Mount Mini MELF Prúd - reverzné únik @ Vr 50nA @ 50V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 150mA Kapacita @ Vr, F -