DL4002-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
DL4002-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DL4002-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE GEN PURP 100V 1A MELF
listoch: DL4002-TP.pdf
  • správa
Špecifikácie DL4002-TP
Číslo dielu DL4002-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis DIODE GEN PURP 100V 1A MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4047 pcs Dátový hárok DL4002-TP.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.1V @ 1A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení MELF rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-213AB, MELF (Glass) Ostatné mená DL4002-TPMSTR
Prevádzková teplota - prepojenie - Typ montáže Surface Mount
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 100V 1A Surface Mount MELF
Prúd - reverzné únik @ Vr 5µA @ 100V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 1A
Kapacita @ Vr, F - Číslo základnej časti DL4002
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DL4003-TP
DL4003-TP
výrobcovia: Micro Commercial Components (MCC)
popis: DIODE GEN PURP 200V 1A MELF
Skladom: 4834 pcs
Stiahnuť ▼: DL4003-TP.pdf
RFQ
DL4001-13-F
DL4001-13-F
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: DIODE GEN PURP 50V 1A MELF
Skladom: 1912029 pcs
Stiahnuť ▼: DL4001-13-F.pdf
RFQ
DL4004
DL4004
popis: DIODE GEN PURP 400V 1A MELF
Stiahnuť ▼: DL4004.pdf