BAS70TW-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS70TW-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BAS70TW-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
listoch: BAS70TW-TP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie BAS70TW-TP
Číslo dielu BAS70TW-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 476321 pcs Dátový hárok BAS70TW-TP.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 15mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Balík dodávateľov zariadení SOT-363 rýchlosť Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 5ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ostatné mená BAS70TW-TPTR Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Konfigurácia diódy 3 Independent
Detailný popis Diode Array 3 Independent Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 50V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 70mA (DC) Číslo základnej časti BAS70TW