MX573NBA622M080
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573NBA622M080 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MX573NBA622M080
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu ULTRA-LOW JITTER LVPECL XO
listoch: MX573NBA622M080.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
86 pcs
  • správa
Špecifikácie MX573NBA622M080
Číslo dielu MX573NBA622M080 Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis ULTRA-LOW JITTER LVPECL XO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8245 pcs Dátový hárok MX573NBA622M080.pdf
Napätie - Napájanie 2.375 V ~ 3.63 V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria MX57
hodnotenie - obal Tube
Balík / puzdro 6-SMD, No Lead Výkon LVPECL
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.055" (1.40mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±50ppm
Frekvencia 622.08MHz Detailný popis 622.08MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 120mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) -