| Dostupné množstvo | 38734 pcs | Dátový hárok | MICRF022YM-FS48.pdf |
| Napätie - Napájanie | 4.75 V ~ 5.5 V | Balík dodávateľov zariadení | 8-SOIC |
| séria | - | citlivosť | -97dBm |
| obal | Tube | Balík / puzdro | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Ostatné mená | 576-2421 MICRF022YM-FS48-ND MICRF022YMFS48 |
Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) | Modulácia alebo protokol | ASK, OOK |
| Veľkosť pamäte | - | Výrobca štandardná doba výroby | 10 Weeks |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvencia | 300MHz ~ 440MHz |
| Vlastnosti | - | Detailný popis | - RF Receiver ASK, OOK 300MHz ~ 440MHz -97dBm 10 kbps PCB, Surface Mount 8-SOIC |
| Rýchlosť dát (Max) | 10 kbps | Dátové rozhranie | PCB, Surface Mount |
| Aktuálny - príjem | 2.2mA | aplikácia | RKE |