MICRF022BM-FS12
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MICRF022BM-FS12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MICRF022BM-FS12
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC RECEIVER ASK 300-440MHZ 8SOIC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
285 pcs
  • správa
Špecifikácie MICRF022BM-FS12
Číslo dielu MICRF022BM-FS12 Výrobca Micrel / Microchip Technology
Dostupné množstvo 26745 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.75 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
séria - citlivosť -97dBm
obal Tube Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Modulácia alebo protokol ASK, OOK Veľkosť pamäte -
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia 300MHz ~ 440MHz
Vlastnosti - Detailný popis - RF Receiver ASK, OOK 300MHz ~ 440MHz -97dBm 10 kbps PCB, Surface Mount 8-SOIC
Rýchlosť dát (Max) 10 kbps Dátové rozhranie PCB, Surface Mount
Aktuálny - príjem 2.2mA aplikácia RKE