MIC61300YMME
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC61300YMME Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MIC61300YMME
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP
listoch: MIC61300YMME.pdf
  • správa
Špecifikácie MIC61300YMME
Číslo dielu MIC61300YMME Výrobca Microchip Technology
popis IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5252 pcs Dátový hárok MIC61300YMME.pdf
Napätie / prúd - výstup 1 3.5A Napätie - vstup 1.1 V ~ 3.6 V
Napätie - porucha 10-MSOP-EP séria -
Stav RoHS Tube Topológia regulátora 3A
polarizácia 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Ostatné mená 1611-MIC61300YMME
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 0.15V @ 3A
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MIC61300YMME
Frekvencia - prepínanie Positive Adjustable Rozšírený popis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.5 V ~ 3 V 3A 10-MSOP-EP
popis IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP Prúd - výstup 0.5 V ~ 3 V
Aktuálny - Limit (Min) 1
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MIC6211YM5-TR
MIC6211YM5-TR
výrobcovia: Micrel / Microchip Technology
popis: IC OPAMP GP 2.5MHZ SOT23-5
Skladom: 260825 pcs
Stiahnuť ▼: MIC6211YM5-TR.pdf
RFQ
MIC61300YMME
MIC61300YMME
výrobcovia: Microchip Technology
popis: IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP
Skladom: 5252 pcs
Stiahnuť ▼: MIC61300YMME.pdf
RFQ
MIC61300YMME-TR
MIC61300YMME-TR
popis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A 10MSOP