MIC5201BM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5201BM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MIC5201BM
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC REG LIN POS ADJ 200MA 8SOIC
listoch: MIC5201BM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
665 pcs
  • správa
Špecifikácie MIC5201BM
Číslo dielu MIC5201BM Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC REG LIN POS ADJ 200MA 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 68356 pcs Dátový hárok MIC5201BM.pdf
Odchod napätia (Max) 0.4V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.242V
Napätie - výstup (Max) 15.6V Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output Adjustable 200mA 8-SOIC
Prúd - Napájanie (Max) 2mA Aktuálny - pokojný (Iq) 400µA
Prúd - výstup 200mA Ovládacie funkcie Enable
Číslo základnej časti MIC5201
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MIC5201-5.0BS
MIC5201-5.0BS
výrobcovia: Micrel / Microchip Technology
popis: IC REG LINEAR 5V 200MA SOT223
Skladom: 55750 pcs
Stiahnuť ▼: MIC5201-5.0BS.pdf
RFQ
MIC5201YM-TR
MIC5201YM-TR
popis: IC REG LIN POS ADJ 200MA 8SOIC
Skladom: 80022 pcs
Stiahnuť ▼: MIC5201YM-TR.pdf
RFQ
MIC5201BM-TR
MIC5201BM-TR