MIC3975-2.5BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC3975-2.5BMM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MIC3975-2.5BMM
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 750MA 8MSOP
listoch: MIC3975-2.5BMM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie MIC3975-2.5BMM
Číslo dielu MIC3975-2.5BMM Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC REG LINEAR 2.5V 750MA 8MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 86439 pcs Dátový hárok MIC3975-2.5BMM.pdf
Odchod napätia (Max) 0.5V @ 750mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení 8-MSOP séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity obal Tube
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 750mA 8-MSOP
Prúd - výstup 750mA Ovládacie funkcie Enable