LP0701LG-G
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
LP0701LG-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP0701LG-G
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu MOSFET P-CH 16.5V 0.7A 8SOIC
listoch: LP0701LG-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3300 pcs
  • správa
Špecifikácie LP0701LG-G
Číslo dielu LP0701LG-G Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis MOSFET P-CH 16.5V 0.7A 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65694 pcs Dátový hárok LP0701LG-G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 1.5 Ohm @ 300mA, 5V
Zníženie výkonu (Max) 1.5W (Tc) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 250pF @ 15V Typ FET P-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 2V, 5V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 16.5V Detailný popis P-Channel 16.5V 700mA (Tj) 1.5W (Tc) Surface Mount 8-SOIC
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 700mA (Tj)