LM2575-3.3WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
LM2575-3.3WU Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2575-3.3WU
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
listoch: LM2575-3.3WU.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2575-3.3WU
Číslo dielu LM2575-3.3WU Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54820 pcs Dátový hárok LM2575-3.3WU.pdf
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení TO-263-5 séria -
obal Bulk Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 52kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA