ATSAMA5D33A-CU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATSAMA5D33A-CU Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATSAMA5D33A-CU
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 32BIT 160KB ROM 324LFBGA
listoch: 1.ATSAMA5D33A-CU.pdf2.ATSAMA5D33A-CU.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie ATSAMA5D33A-CU
Číslo dielu ATSAMA5D33A-CU Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC MCU 32BIT 160KB ROM 324LFBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9970 pcs Dátový hárok 1.ATSAMA5D33A-CU.pdf2.ATSAMA5D33A-CU.pdf
Napätie - I / O 1.2V, 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 (3)
Balík dodávateľov zariadení 324-LFBGA (15x15) rýchlosť 536MHz
séria SAMA5D3 Funkcie zabezpečenia AES, SHA, TDES, TRNG
SATA - Ovládače RAM LPDDR, LPDDR2, DDR2
obal Tray Balík / puzdro 324-LFBGA
Ostatné mená ATSAMA5D33ACU Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet šírok jadra / zbernice 1 Core, 32-Bit Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Grafické zrýchlenie No Ethernet 10/100/1000 Mbps (1)
Ovládače displeja a rozhrania LCD, Touchscreen Detailný popis ARM® Cortex®-A5 Microprocessor IC SAMA5D3 1 Core, 32-Bit 536MHz 324-LFBGA (15x15)