ATMEGA8-16AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA8-16AI Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATMEGA8-16AI
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP
listoch: 1.ATMEGA8-16AI.pdf2.ATMEGA8-16AI.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie ATMEGA8-16AI
Číslo dielu ATMEGA8-16AI Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5354 pcs Dátový hárok 1.ATMEGA8-16AI.pdf2.ATMEGA8-16AI.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 32-TQFP (7x7)
rýchlosť 16MHz séria AVR® ATmega
Veľkosť RAM 1K x 8 Typ pamäte programov FLASH
Veľkosť pamäte programu 8KB (4K x 16) periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
obal Tray Balík / puzdro 32-TQFP
Ostatné mená ATMEGA816AI Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 23
Veľkosť EEPROM 512 x 8 Detailný popis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)