ATM90E32AS-AU-R
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATM90E32AS-AU-R
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie ATM90E32AS-AU-R
Číslo dielu ATM90E32AS-AU-R Výrobca Microchip Technology
popis IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 53031 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O nízke 3.2V, 5.5V Napätie - I / O vysoké 0.5%
Napätie - porucha 48-TQFP (7x7) Shell Style 2.8 V ~ 3.6 V
séria - Stav RoHS Digi-Reel®
polarizácia 48-TQFP Ostatné mená 1611-ATM90E32AS-AU-RDKR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Typ meteru 0.4V, 0.8V
Chyba merania 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Výrobné číslo výrobcu ATM90E32AS-AU-R Typ zaťaženia 3 Phase
Rozšírený popis 3 Phase Meter IC 48-TQFP (7x7) popis IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Prúd - dodávka 13mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ATM90E32AS-AU-R
ATM90E32AS-AU-R
výrobcovia: Microchip Technology
popis: IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP