AT89LP2052-16PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AT89LP2052-16PI
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie AT89LP2052-16PI
Číslo dielu AT89LP2052-16PI Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5769 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-PDIP
rýchlosť 16MHz séria 89LP
Veľkosť RAM 256 x 8 Typ pamäte programov FLASH
Veľkosť pamäte programu 2KB (2K x 8) periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
obal Tube Balík / puzdro 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Ostatné mená AT89LP2052-20PI
AT89LP2052-20PI-ND
Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 15
Veľkosť EEPROM - Detailný popis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-PDIP