AT45D021-RC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AT45D021-RC
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC FLASH 2M SPI 10MHZ 28SOIC
listoch: AT45D021-RC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie AT45D021-RC
Číslo dielu AT45D021-RC Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC FLASH 2M SPI 10MHZ 28SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5201 pcs Dátový hárok AT45D021-RC.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, 14ms Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V
technológie FLASH Balík dodávateľov zariadení 28-SOIC
séria - obal Tube
Balík / puzdro 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Ostatné mená AT45D021RC
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TC) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Typ pamäte Non-Volatile
Veľkosť pamäte 2Mb (264 Bytes x 1024 pages) Pamäťové rozhranie SPI
Formát pamäte FLASH Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Detailný popis FLASH Memory IC 2Mb (264 Bytes x 1024 pages) SPI 10MHz 28-SOIC Frekvencia hodín 10MHz