24LC025/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 24LC025/ST
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8TSSOP
listoch: 24LC025/ST.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1200 pcs
  • správa
Špecifikácie 24LC025/ST
Číslo dielu 24LC025/ST Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 188859 pcs Dátový hárok 24LC025/ST.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, 5ms Napätie - Napájanie 2.5 V ~ 5.5 V
technológie EEPROM Balík dodávateľov zariadení 8-TSSOP
séria - obal Tube
Balík / puzdro 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamäte Non-Volatile Veľkosť pamäte 2Kb (256 x 8)
Pamäťové rozhranie I²C Formát pamäte EEPROM
Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-TSSOP Frekvencia hodín 400kHz