ME6038L24B-FSR
MechatronicsMechatronics
ME6038L24B-FSR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ME6038L24B-FSR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
listoch: 1.ME6038L24B-FSR.pdf2.ME6038L24B-FSR.pdf3.ME6038L24B-FSR.pdf4.ME6038L24B-FSR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie ME6038L24B-FSR
Číslo dielu ME6038L24B-FSR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
šírka 38.00mm závažia 0.23 lb (104.33g)
Rozsah napätia 7 ~ 13.2VDC Napätie - hodnotené 24VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 0.520 in H2O (129.5 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 60mm L x 60mm H séria ME6038
RPM 6000 RPM Ostatné mená 1570-1743
Prevádzková teplota - Hluk 48.5 dB(A)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Životnosť @ Temp. - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti -
Typ ventilátora Tubeaxial Aktuálne hodnotenie 0.500A