MB9220M24B-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MB9220M24B-FSR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 92X19.5MM 24VDC WIRE
listoch: 1.MB9220M24B-FSR.pdf2.MB9220M24B-FSR.pdf3.MB9220M24B-FSR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie MB9220M24B-FSR
Číslo dielu MB9220M24B-FSR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 92X19.5MM 24VDC WIRE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
šírka 19.50mm závažia 0.157 lb (71.21g)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 24VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 92mm L x 92mm H séria MB9220
RPM 2500 RPM Ostatné mená 1570-1694
Prevádzková teplota - Hluk 28.0 dB(A)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Životnosť @ Temp. - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti -
Typ ventilátora Tubeaxial Aktuálne hodnotenie 0.160A