G8015E24B1-RGR-WS-CC
MechatronicsMechatronics
G8015E24B1-RGR-WS-CC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: G8015E24B1-RGR-WS-CC
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 80X15MM TACH CC 24VDC
listoch: 1.G8015E24B1-RGR-WS-CC.pdf2.G8015E24B1-RGR-WS-CC.pdf3.G8015E24B1-RGR-WS-CC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie G8015E24B1-RGR-WS-CC
Číslo dielu G8015E24B1-RGR-WS-CC Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 80X15MM TACH CC 24VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
šírka 15.30mm závažia 0.128 lb (58.06g)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 24VDC
ukončenie 3 Wire Leads Statický tlak 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 80mm L x 80mm H séria G8015
RPM 4400 RPM Prevádzková teplota -
Hluk 38.0 dB(A) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT) Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti Speed Sensor (Tach)
Typ ventilátora Tubeaxial Aktuálne hodnotenie 0.180A