G6015X24B1+6-RGR-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: G6015X24B1+6-RGR-WS
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 60X15MM PWM 24VDC
listoch: 1.G6015X24B1+6-RGR-WS.pdf2.G6015X24B1+6-RGR-WS.pdf3.G6015X24B1+6-RGR-WS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie G6015X24B1+6-RGR-WS
Číslo dielu G6015X24B1+6-RGR-WS Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 60X15MM PWM 24VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
šírka 15.00mm závažia 0.111 lb (50.35g)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 24VDC
ukončenie 4 Wire Leads Statický tlak 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 60mm L x 60mm H séria G6015
RPM 5600 RPM Prevádzková teplota -
Hluk 39.0 dB(A) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT) Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Typ ventilátora Tubeaxial Aktuálne hodnotenie 0.170A
Typ ložiska Ball schválenie CE, cUL, TUV, UL
Prúd vzduchu 22.0 CFM (0.616m³/min)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
G6015X12B-RHR-L18
G6015X12B-RHR-L18
výrobcovia: Mechatronics
popis: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Skladom: 10512 pcs
Stiahnuť ▼: G6015X12B-RHR-L18.pdf
RFQ
G6015X24B1-AGR-EM
G6015X24B1-AGR-EM
výrobcovia: Mechatronics
popis: FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
Skladom: 7261 pcs
Stiahnuť ▼: G6015X24B1-AGR-EM.pdf
RFQ
G6015X24B2-AGR-EM
G6015X24B2-AGR-EM
Stiahnuť ▼: G6015X24B2-AGR-EM.pdf
G6015X24B1-RGR-CC-GB
G6015X24B1-RGR-CC-GB
Stiahnuť ▼: G6015X24B1-RGR-CC-GB.pdf
G6015X24B1+6-RHR-WS
G6015X24B1+6-RHR-WS