F6025X24B3-RHR
MechatronicsMechatronics
F6025X24B3-RHR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F6025X24B3-RHR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN 60X25MM THRM SPD CTRL 24VDC
listoch: 1.F6025X24B3-RHR.pdf2.F6025X24B3-RHR.pdf3.F6025X24B3-RHR.pdf4.F6025X24B3-RHR.pdf
  • správa
Špecifikácie F6025X24B3-RHR
Číslo dielu F6025X24B3-RHR Výrobca Mechatronics
popis FAN 60X25MM THRM SPD CTRL 24VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
šírka 25.00mm závažia 0.139 lb (63.05g)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 24VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 60mm L x 60mm H séria F6025-H
RPM 5800 RPM Ostatné mená 1570-1260
Prevádzková teplota - Hluk 42.0 dB(A)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti Thermistor Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie 0.170A Typ ložiska Ball
schválenie CE, cUL, TUV, UL Prúd vzduchu 28.0 CFM (0.784m³/min)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
F60A
F60A
výrobcovia: Semtech
popis: DIODE GEN PURP 6KV 100MA AXIAL