F6025X12B-RHR-EM
MechatronicsMechatronics
F6025X12B-RHR-EM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F6025X12B-RHR-EM
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
listoch: 1.F6025X12B-RHR-EM.pdf2.F6025X12B-RHR-EM.pdf3.F6025X12B-RHR-EM.pdf
  • správa
Špecifikácie F6025X12B-RHR-EM
Číslo dielu F6025X12B-RHR-EM Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
šírka 25.00mm závažia 0.139 lb (63.05g)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 12VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 60mm L x 60mm H séria F6025-H
RPM 5800 RPM Ostatné mená 1570-1559
Prevádzková teplota - Hluk 42.0 dB(A)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Životnosť @ Temp. - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu IP57 - Dust Protected, Waterproof Vlastnosti -
Typ ventilátora Tubeaxial Aktuálne hodnotenie 0.330A
Typ ložiska Ball schválenie CE, cUL, TUV, UL
Prúd vzduchu 28.0 CFM (0.784m³/min)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
F6025X12B1+3-RS
F6025X12B1+3-RS
výrobcovia: Mechatronics
popis: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE