F6025S12B1+6-RHR-WS
MechatronicsMechatronics
F6025S12B1+6-RHR-WS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F6025S12B1+6-RHR-WS
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
listoch: 1.F6025S12B1+6-RHR-WS.pdf2.F6025S12B1+6-RHR-WS.pdf3.F6025S12B1+6-RHR-WS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie F6025S12B1+6-RHR-WS
Číslo dielu F6025S12B1+6-RHR-WS Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
šírka 25.00mm závažia 0.139 lb (63.05g)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 12VDC
ukončenie 4 Wire Leads Statický tlak 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 60mm L x 60mm H séria F6025-H
RPM 2400 RPM Ostatné mená 1570-1553
Prevádzková teplota - Hluk 22.0 dB(A)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Životnosť @ Temp. - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Typ ventilátora Tubeaxial Aktuálne hodnotenie 0.075A