F6025H12B-RHR
MechatronicsMechatronics
F6025H12B-RHR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F6025H12B-RHR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
listoch: 1.F6025H12B-RHR.pdf2.F6025H12B-RHR.pdf3.F6025H12B-RHR.pdf4.F6025H12B-RHR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie F6025H12B-RHR
Číslo dielu F6025H12B-RHR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 60X25MM 12VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
šírka 25.00mm závažia 0.139 lb (63.05g)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 12VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 60mm L x 60mm H séria F6025-H
RPM 4200 RPM Ostatné mená 1570-1055
Prevádzková teplota - Hluk 32.0 dB(A)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Životnosť @ Temp. - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti -
Typ ventilátora Tubeaxial Aktuálne hodnotenie 0.140A