F1238L24B-FS
MechatronicsMechatronics
F1238L24B-FS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F1238L24B-FS
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
listoch: 1.F1238L24B-FS.pdf2.F1238L24B-FS.pdf3.F1238L24B-FS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie F1238L24B-FS
Číslo dielu F1238L24B-FS Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 6151 pcs Dátový hárok 1.F1238L24B-FS.pdf2.F1238L24B-FS.pdf3.F1238L24B-FS.pdf
šírka 38.00mm závažia -
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 24VDC
ukončenie 3 Wire Leads Statický tlak 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 119mm L x 119mm H séria F1238-H
RPM 2400 RPM Prevádzková teplota -
Hluk 35.0 dB(A) Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Životnosť @ Temp. - Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti Auto Restart, Locked Rotor Sensor Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie 0.145A Typ ložiska Ball