ZLP32300P2008C
Prehľad produktov
Číslo dielu: ZLP32300P2008C
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC MCU 8BIT 8KB OTP 20DIP
listoch: 1.ZLP32300P2008C.pdf2.ZLP32300P2008C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie ZLP32300P2008C
Číslo dielu ZLP32300P2008C Výrobca Maxim Integrated
popis IC MCU 8BIT 8KB OTP 20DIP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5453 pcs Dátový hárok 1.ZLP32300P2008C.pdf2.ZLP32300P2008C.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 20-DIP
rýchlosť 8MHz séria Crimzon™ ZLP
Veľkosť RAM 237 x 8 Typ pamäte programov OTP
Veľkosť pamäte programu 8KB (8K x 8) periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, WDT
obal Tube Balík / puzdro 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Ostatné mená 269-3422 Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet I / O 16
Veľkosť EEPROM - Detailný popis Z8 Crimzon™ ZLP Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 8KB (8K x 8) OTP 20-DIP