MAX7300ANI+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAX7300ANI+
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC I/O EXPANDER I2C/SPI 28DIP
listoch: 1.MAX7300ANI+.pdf2.MAX7300ANI+.pdf
  • správa
Špecifikácie MAX7300ANI+
Číslo dielu MAX7300ANI+ Výrobca Maxim Integrated
popis IC I/O EXPANDER I2C/SPI 28DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5412 pcs Dátový hárok 1.MAX7300ANI+.pdf2.MAX7300ANI+.pdf
Napätie - Napájanie 2.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 28-PDIP
séria - obal Tube
Balík / puzdro 28-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu Push-Pull
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet I / O 20
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výstup prerušenia Yes
Rozhranie I²C, 2-Wire Serial Vlastnosti -
Detailný popis I/O Expander 20 I²C, 2-Wire Serial 400kHz 28-PDIP Prúd - výstupný zdroj / výlevka 4.5mA, 10mA
Frekvencia hodín 400kHz Číslo základnej časti MAX7300