MAX6035ESA25+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAX6035ESA25+
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
listoch: 1.MAX6035ESA25+.pdf2.MAX6035ESA25+.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie MAX6035ESA25+
Číslo dielu MAX6035ESA25+ Výrobca Maxim Integrated
popis IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46486 pcs Dátový hárok 1.MAX6035ESA25+.pdf2.MAX6035ESA25+.pdf
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup 4.4 V ~ 33 V
tolerancia ±0.2% Teplotný koeficient 40ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Typ referencie Series obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 20µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 21µVp-p Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.2% 10mA 8-SOIC
Prúd - dodávka 95µA Prúd - výstup 10mA