MAX5154AEEE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX5154AEEE+ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAX5154AEEE+
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP
listoch: 1.MAX5154AEEE+.pdf2.MAX5154AEEE+.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
30 pcs
  • správa
Špecifikácie MAX5154AEEE+
Číslo dielu MAX5154AEEE+ Výrobca Maxim Integrated
popis IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6991 pcs Dátový hárok 1.MAX5154AEEE+.pdf2.MAX5154AEEE+.pdf
Napätie - napájanie, digitálne 5V Napätie - Napájanie, analógové 5V
Balík dodávateľov zariadení 16-QSOP Čas vyrovnania 15µs (Typ)
séria - Typ referencie External
obal Tube Balík / puzdro 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Voltage - Buffered Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C