MAX4314EEE
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4314EEE Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAX4314EEE
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC AMP VIDEO MUX 16-QSOP
listoch: 1.MAX4314EEE.pdf2.MAX4314EEE.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MAX4314EEE
Číslo dielu MAX4314EEE Výrobca Maxim Integrated
popis IC AMP VIDEO MUX 16-QSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4593 pcs Dátový hárok 1.MAX4314EEE.pdf2.MAX4314EEE.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 4 V ~ 10.5 V, ±2 V ~ 5.25 V Balík dodávateľov zariadení 16-QSOP
Rýchlosť prebehu 430 V/µs séria -
obal Tube Balík / puzdro 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Rail-to-Rail Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - dodávka 6.9mA Prúd - výstup / kanál 95mA
Číslo základnej časti MAX4314 aplikácia 4:1 Multiplexer-Amplifier
-3db šírka pásma 127MHz