MAX4275ADESA
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAX4275ADESA
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8SOIC
listoch: 1.MAX4275ADESA.pdf2.MAX4275ADESA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MAX4275ADESA
Číslo dielu MAX4275ADESA Výrobca Maxim Integrated
popis IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5580 pcs Dátový hárok 1.MAX4275ADESA.pdf2.MAX4275ADESA.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Napätie - vstupný posun 500µV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu 0.7 V/µs
séria GainAmp™ obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu Rail-to-Rail
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - dodávka 355µA Prúd - výstup / kanál 65mA
Prúd - vstupná predpoveď 50pA Číslo základnej časti MAX4275
Typ zosilňovača General Purpose -3db šírka pásma 1.7MHz