MAX4105ESA
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAX4105ESA
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
listoch: 1.MAX4105ESA.pdf2.MAX4105ESA.pdf
  • správa
Špecifikácie MAX4105ESA
Číslo dielu MAX4105ESA Výrobca Maxim Integrated
popis IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4990 pcs Dátový hárok 1.MAX4105ESA.pdf2.MAX4105ESA.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) ±3.5 V ~ 5.5 V Napätie - vstupný posun 1mV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu 1400 V/µs
séria - obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - dodávka 20mA Prúd - výstup / kanál 70mA
Prúd - vstupná predpoveď 32µA Číslo základnej časti MAX4105
Typ zosilňovača Voltage Feedback -3db šírka pásma 410MHz