MAX295EWE
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX295EWE Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAX295EWE
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC FILTER LP 8ORD SW CAP 16SOIC
listoch: 1.MAX295EWE.pdf2.MAX295EWE.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MAX295EWE
Číslo dielu MAX295EWE Výrobca Maxim Integrated
Dostupné množstvo 4478 pcs Dátový hárok 1.MAX295EWE.pdf2.MAX295EWE.pdf
Napätie - Napájanie 4.75 V ~ 11 V, ±2.375 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC
séria - obal Tube
Balík / puzdro 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Počet filtrov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia - Vypnutie alebo Stred 25kHz