MAX14802CCM+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAX14802CCM+
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC SWITCH SPST 48LQFP
listoch: 1.MAX14802CCM+.pdf2.MAX14802CCM+.pdf3.MAX14802CCM+.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
20 pcs
  • správa
Špecifikácie MAX14802CCM+
Číslo dielu MAX14802CCM+ Výrobca Maxim Integrated
popis IC SWITCH SPST 48LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3902 pcs Dátový hárok 1.MAX14802CCM+.pdf2.MAX14802CCM+.pdf3.MAX14802CCM+.pdf
Napätie - Napájanie, Single (V +) 40 V ~ 250 V Napätie - Napájanie, Dual (V ±) ±160
Čas prepínania (Ton, Toff) (Max) 3.5µs, 3.5µs Spínací obvod SPST - NO
Balík dodávateľov zariadení 48-LQFP/48-TQFP (7x7) séria -
obal Tray Balík / puzdro 48-LQFP
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Rezistencia na stav (Max) 48 Ohm
Počet obvodov 16 Obvod multiplexer / demultiplexer 1:1
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 16 Circuit IC Switch 1:1 48 Ohm 48-LQFP/48-TQFP (7x7)
Prúd - únik (IS (vyp)) (Max) 2µA crosstalk -80dB @ 5MHz
Injekcia nabíjania 820pC Zhoda kanálov s kanálom (ΔRon) 2.4 Ohm
Kapacita kanálu (CS (vypnuté), CD (vypnuté)) 11pF Číslo základnej časti MAX14802
-3db šírka pásma 20MHz