MAX110EVC32-DIP
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAX110EVC32-DIP
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu EVAL KIT FOR MAX110
listoch: 1.MAX110EVC32-DIP.pdf2.MAX110EVC32-DIP.pdf
  • správa
Špecifikácie MAX110EVC32-DIP
Číslo dielu MAX110EVC32-DIP Výrobca Maxim Integrated
popis EVAL KIT FOR MAX110 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4460 pcs Dátový hárok 1.MAX110EVC32-DIP.pdf2.MAX110EVC32-DIP.pdf
Použitá IC / Časť MAX110, MAX111 Dodaný obsah Board(s)
séria - Vzorkovacia frekvencia (za sekundu) 50
Napájanie (Typ) @ Podmienky 4.35mW @ 50SPS Počet bitov 14
Počet konvertorov A / D 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupný rozsah ±VREF
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MAX11100EWC+T
MAX11100EWC+T
výrobcovia: Maxim Integrated
popis: IC ADC 16BIT SRL 200KSPS 12WLP
Skladom: 5668 pcs
Stiahnuť ▼: MAX11100EWC+T.pdf
RFQ
MAX110BEWE+
MAX110BEWE+
výrobcovia: Maxim Integrated
popis: IC ADC 14BIT 2CH 16-SOIC
Skladom: 9700 pcs
Stiahnuť ▼: MAX110BEWE+.pdf
RFQ
MAX110BEPE+
MAX110BEPE+
popis: IC ADC SERIAL 2CH 14BIT 16-DIP
Stiahnuť ▼: MAX110BEPE+.pdf
MAX11100EUB+T
MAX11100EUB+T
popis: IC ADC 16BIT SRL 200KSPS 10UMAX
Stiahnuť ▼: MAX11100EUB+T.pdf
MAX110EVKIT-DIP
MAX110EVKIT-DIP
popis: EVAL KIT FOR MAX110
Stiahnuť ▼: MAX110EVKIT-DIP.pdf
MAX110BCWE+T
MAX110BCWE+T
Stiahnuť ▼: MAX110BCWE+T.pdf
MAX110BCWE+
MAX110BCWE+
popis: IC ADC SERIAL 2CH 14BIT 16-SOIC
Stiahnuť ▼: MAX110BCWE+.pdf
MAX11100EUB+
MAX11100EUB+
Stiahnuť ▼: MAX11100EUB+.pdf
MAX110BEWE+T
MAX110BEWE+T
Stiahnuť ▼: MAX110BEWE+T.pdf
Stiahnuť ▼: MAX110BCWE.pdf
MAX11100EWC+
MAX11100EWC+
Stiahnuť ▼: MAX11100EWC+.pdf
MAX110K00B
MAX110K00B
výrobcovia: Vishay Precision Group
popis: RES 110K OHM 0.1% 1/5W RADIAL
Stiahnuť ▼: MAX110K00B.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety