DS5000FP-16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS5000FP-16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DS5000FP-16
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC MCU 8BIT NVSRAM 80QFP
listoch: 1.DS5000FP-16.pdf2.DS5000FP-16.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DS5000FP-16
Číslo dielu DS5000FP-16 Výrobca Maxim Integrated
popis IC MCU 8BIT NVSRAM 80QFP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4322 pcs Dátový hárok 1.DS5000FP-16.pdf2.DS5000FP-16.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Balík dodávateľov zariadení 80-QFP (14x20)
rýchlosť 16MHz séria DS500x
Veľkosť RAM - Typ pamäte programov NVSRAM
Veľkosť pamäte programu External periférne zariadenie Power-Fail Reset, WDT
obal Tray Balík / puzdro 80-BQFP
Typ oscilátora External Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Počet I / O 32 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Veľkosť EEPROM -
Detailný popis 8051 DS500x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz External NVSRAM 80-QFP (14x20) Prevodníky dát -