DS4425BN+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS4425BN+ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DS4425BN+
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC OSC CLOCK 425MHZ 10-LCCC
listoch: DS4425BN+.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
30 pcs
  • správa
Špecifikácie DS4425BN+
Číslo dielu DS4425BN+ Výrobca Maxim Integrated
popis IC OSC CLOCK 425MHZ 10-LCCC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3798 pcs Dátový hárok DS4425BN+.pdf
Napätie - Napájanie 3 V ~ 3.6 V typ Clock Oscillator
Balík dodávateľov zariadení 10-LCCC (5x3.2) séria DS4-XO
obal Tube Balík / puzdro 10-LCCC Exposed Pad
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia 425MHz
Detailný popis Clock Oscillator IC 425MHz 10-LCCC (5x3.2) Prúd - dodávka 53mA