DS33M33N+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS33M33N+ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DS33M33N+
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC MAPPER ETHERNET 256CSBGA
listoch: DS33M33N+.pdf
  • správa
Špecifikácie DS33M33N+
Číslo dielu DS33M33N+ Výrobca Maxim Integrated
popis IC MAPPER ETHERNET 256CSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5968 pcs Dátový hárok DS33M33N+.pdf
Napätie - Napájanie 1.8V, 2.5V, 3.3V Balík dodávateľov zariadení 256-CSBGA (17x17)