DS28E10P+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DS28E10P+
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC EPROM 224 1WIRE
listoch: DS28E10P+.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
360 pcs
  • správa
Špecifikácie DS28E10P+
Číslo dielu DS28E10P+ Výrobca Maxim Integrated
popis IC EPROM 224 1WIRE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75489 pcs Dátový hárok DS28E10P+.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, - Napätie - Napájanie 2.8 V ~ 3.6 V
technológie EPROM - OTP séria -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Vendor Undefined