DS1867E-010/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1867E-010/T&R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DS1867E-010/T&R
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC POT W/EEPROM DUAL 10K 20TSSOP
listoch: DS1867E-010/T&R.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie DS1867E-010/T&R
Číslo dielu DS1867E-010/T&R Výrobca Maxim Integrated
Dostupné množstvo 21353 pcs Dátový hárok DS1867E-010/T&R.pdf
Napätie - Napájanie 5V tolerancia ±20%
Koeficient teploty (typ) 750 ppm/°C kužeľ Linear
Balík dodávateľov zariadení 20-TSSOP séria -
Odolnosť - Stierač (Ohmy) (typ) 400 Odpor (Ohmy) 10k
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet odberov 256
Počet obvodov 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamäte Non-Volatile Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Rozhranie Serial Vlastnosti Cascade Pin
Detailný popis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 20-TSSOP konfigurácia Potentiometer