DS1859B-050+T&R/B
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DS1859B-050+T&R/B
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC RES DUAL TEMP-CTRL 16-CSBGA
listoch: DS1859B-050+T&R/B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie DS1859B-050+T&R/B
Číslo dielu DS1859B-050+T&R/B Výrobca Maxim Integrated
popis IC RES DUAL TEMP-CTRL 16-CSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35093 pcs Dátový hárok DS1859B-050+T&R/B.pdf
Napätie - Napájanie 2.85 V ~ 5.5 V tolerancia ±20%
Koeficient teploty (typ) 50 ppm/°C kužeľ Linear
Balík dodávateľov zariadení 16-CSBGA (4x4) séria -
Odolnosť - Stierač (Ohmy) (typ) - Odpor (Ohmy) 50k
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-LBGA, CSPBGA
Prevádzková teplota -40°C ~ 95°C Počet odberov 256
Počet obvodov 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamäte Non-Volatile Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie I²C
Vlastnosti Selectable Address, Temperature Sensor Detailný popis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-CSBGA (4x4)
konfigurácia Rheostat Číslo základnej časti DS1859
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DS1859B-020+
DS1859B-020+
výrobcovia: Maxim Integrated
popis: IC RES TEMP 20/20K W/3MON 16-BGA
Skladom: 20199 pcs
Stiahnuť ▼: DS1859B-020+.pdf
RFQ
DS1859B-050+T&R
DS1859B-050+T&R
výrobcovia: Maxim Integrated
popis: IC RES TEMP 50/50K W/3MON 16-BGA
Skladom: 35064 pcs
Stiahnuť ▼: DS1859B-050+T&R.pdf
RFQ
DS1859E-020+
DS1859E-020+
popis: IC RES TEMP 20/20K 3MON 16-TSSOP
Stiahnuť ▼: DS1859E-020+.pdf
Stiahnuť ▼: DS1859E-020.pdf
DS1859E-020+T&R
DS1859E-020+T&R
Stiahnuť ▼: DS1859E-020+T&R.pdf
DS1859E-015+
DS1859E-015+
popis: IC RES DUAL TEMP-CTRL 16-TSSOP
Stiahnuť ▼: DS1859E-015+.pdf
DS1859E-015+T&R
DS1859E-015+T&R
Stiahnuť ▼: DS1859E-015+T&R.pdf
Stiahnuť ▼: DS1859B-020.pdf
DS1859B-050
DS1859B-050
Stiahnuť ▼: DS1859B-050.pdf
DS1859B-050/T&R
DS1859B-050/T&R
Stiahnuť ▼: DS1859B-050+.pdf
DS1859B-020+T&R
DS1859B-020+T&R
Stiahnuť ▼: DS1859B-020+T&R.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety