DS1666S-10+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1666S-10+T&R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DS1666S-10+T&R
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC DIG POT 10K 16SOIC
listoch: DS1666S-10+T&R.pdf
  • správa
Špecifikácie DS1666S-10+T&R
Číslo dielu DS1666S-10+T&R Výrobca Maxim Integrated
popis IC DIG POT 10K 16SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4833 pcs Dátový hárok DS1666S-10+T&R.pdf
Napätie - Napájanie 5V tolerancia ±20%
Koeficient teploty (typ) 750 ppm/°C kužeľ Pseudo-Logarithmic
Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC séria -
Odolnosť - Stierač (Ohmy) (typ) 350 Odpor (Ohmy) 10k
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet odberov 128
Počet obvodov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamäte Volatile Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie Up/Down (U/D, INC, CS) Vlastnosti -
Detailný popis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 16-SOIC konfigurácia Potentiometer