DS1050U-010/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1050U-010/T&R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DS1050U-010/T&R
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8USOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie DS1050U-010/T&R
Číslo dielu DS1050U-010/T&R Výrobca Maxim Integrated
popis IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8USOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5914 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 5.5 V typ Programmable Timer
Balík dodávateľov zariadení 8-uMAX séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Frekvencia 10kHz Detailný popis Programmable Timer IC 10kHz 8-uMAX
Prúd - dodávka 50µA počítať -
Číslo základnej časti DS1050
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DS1050Z-001
DS1050Z-001
výrobcovia: Maxim Integrated
popis: IC OSC PROG TIMER 1KHZ 8SOIC
Skladom: 5213 pcs
Stiahnuť ▼: DS1050Z-001.pdf
RFQ
DS1050U-005/T&R
DS1050U-005/T&R
výrobcovia: Maxim Integrated
popis: IC OSC PROG TIMER 5KHZ 8USOP
Skladom: 5805 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DS1050U-010+
DS1050U-010+
popis: IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8USOP